Strona główna » Doznania

Doznania

Surf & Turf

Surf&Turf to unikalny sposób łączenia mięs i owoców morza, który otwiera drzwi do świata wyjątkowych i niezapomnianych kompozycji smakowych.
Wyselekcjonowane mięsa oraz zawsze świeże ryby i owoce morza z całego świata są fundamentem menu naszej restauracji.

TRUE to podsumowanie wieloletnich doświadczeń. Lat spędzonych w domach pełnych ludzi i miłości, szkołach, gdzie wpajane były zasady i dobre wychowanie. Lat spędzonych na poznawaniu świata, nacji, zachowań i kultury jedzenia. TRUE to restauracja, w której satysfakcja gości stawiana jest na pierwszym miejscu.

Obok nieoczekiwanych kombinacji smaków, na gości czekają wina, nierzadko sprowadzane z najdalszych części świata na ich specjalne życzenie. Kropką nad i jest kompleksowa obsługa, mieszcząca w sobie zgodny ze światowymi standardami kelnerski serwis zakładający 21 dyskretnych podejść do stolika, krojenie mięs, filetowanie ryb i obieranie homarów przy gościach.

Owoce morza

Pościg za wyjątkowymi rybami i owocami morza trwa nieprzerwanie. Nasi dostawcy licytują dla nas na aukcjach na całym świecie produkty pochodzące wprost z kutrów rybackich. Papugoryby, langusty karaibskie, ostrygi pied de cheval, poławiane ręcznie przegrzebki z gwarancją dostawy w przeciągu 24h to to, co sprawia, że serwowane przez nas dania są zawsze najwyższej jakości.

Mięsa

Wołowina Hereford, Wagyū, Limousine, Simental czy Black Angus – mięsa serwowane w naszej restauracji pozyskujemy od zwycięzców światowych konkursów. Ich zdobycie to wyjątkowy proces. Nie tylko sprawdzamy, w jaki sposób prowadzona jest hodowla. Oczekujemy również próbek produktów i dopiero po ich pozyskaniu decydujemy, czy dane mięso zagości w naszym menu. Zawsze sięgamy po najlepsze.

Alkohole

Nasze portfolio alkoholi to światowy klasyk, zbudowany tylko na destylatach wysokiej jakości. Małe destylarnie, małe nakłady i unikalne produkty niekomercyjne są bazą naszego menu. Karta koktajli to dopracowane klasyki barmańskie oraz pozycje wzbogacone autorskimi maceratami, przyprawami i likierami.
W karcie win oferujemy wina kompletne. Zgłębiamy wiedzę na temat ich pochodzenia i okresu produkcji, sprawdzamy opinie ekspertów oraz butelkę do degustacji i wspólnie podejmujemy decyzję, czy konkretne wino zagości w naszej karcie. „Zagości”, ponieważ szukamy win unikatowych, wyprodukowanych w małej ilości – stąd częsta rotacja w naszej karcie.